• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ÜRÜNLERİMİZ
Site Haritası
FRİENDLY ORGANİK ÜRÜNLER
SLEPY ÇOCUK BEZLERİ
ROC ÇOCUK DİŞ MACUNLARI

Anasayfa


     NUK FIRST CHOICE PP 300ML GENİŞ AGIZLI BİBERON

   
Ürün Kodu : 11
Üretici : NUK
Fiyat : 35 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Özel NUK şekli ile bebeklerin ağzına tam oturur. NUK Anti-Colik Silikon biberon emziği ile birlikte sunulur.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Detaylar

Oral gelişim bebeğiniz için çok önemlidir. Ağızdaki kas ve sinirlerin gelişimi onun ilerleyen dönemdeki nefes alma, yemek yeme ve hatta konuşması ile yakından ilgilidir. Emzirme sırasından annenin göğüs ucu bebeğin ağzına tam olarak oturur ve onun bu gelişimini destekler. Bu nedenle NUK biberon emzikleri anne göğsünün emzirme sırasında aldığı şekilde ilham alınarak tasarlanmıştır.

NUK First Choice biberon emziklerinin ekstra geniş boynu bebeğinizin kendisini anne göğsünde gibi hissetmesine yardımcı olur. Bu özel şekli ile NUK biberonları göğüsle beslenme ve biberonla beslenmeyi birleştirir. NUK Anti-kolik sistemi biberon içerisindeki basıncı dengeleyerek bebeğin gereksiz hava yutmasının önüne geçer. 1 numara biberon emzikleri 0-6 aylık bebekler için idealdir. Emzik deliği küçük olup süt, su ve diğer sıvı gıdalar için uygundur.

NUK First Choice Biberonların geniş boynu doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırır. Geniş tabanı sağlam durmasına yardımcıdır. Hafif eğimli tasarımı ile tutmak bebekler için kolaydır.  

NUK First Choice PP biberonlar popüler Disney motifleri ile çocuklarınızın ilgisini çekecek ve keyifli bir beslenme süreci sağlayacaktır.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj