• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ÜRÜNLERİMİZ
Site Haritası
FRİENDLY ORGANİK ÜRÜNLER
SLEPY ÇOCUK BEZLERİ
ROC ÇOCUK DİŞ MACUNLARI

Anasayfa


     BEBELAC 125 GR KAVONOZ MAMASI BAHÇE MEYVELERİ

   
Ürün Kodu : 45
Üretici : NUMİL GIDA
Fiyat : 2.5 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
4. AYDAN İTİBAREN KAVONOZ MAMASI MAMASI
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
BEBELAC KARIŞIK SEBZE PÜRESİ

Bebeklerin 4. ayından sonra kullanılır. Havuç, patates ve pirinç unu içerir. Bebeğinizin farklı lezzetlerle tanışmasını sağlar.

BEBELAC PİRİNÇLİ SEBZE PÜRESİ

Bebeklerin 4. ayından sonra kullanılan sebze püresidir. Havuç, karnabahar, patates, maydanoz, kereviz, pirinç ve pırasa içermektedir. Bebeğinizin çiğneme ve yutma yeteneğini geliştirir.

BEBELAC BAHÇE SEBZELERİ

Bebeklerin 6. ayından sonra kullanılan ek besin alternatifidir. Havuç, pirinç, üzüm suyu, patates, bitkisel yağ ve kereviz içerir. Lif içeriği ile bebeğinizin sindirimini düzenler. 

BEBELAC SEBZELİ GÜVEÇ

Bebeklerin 6. ayından sonra kullanılan sebze püresidir. Bebeğinizin katı gıdalara geçişinde en doğru seçeneklerden biridir. Fasulye, pirinç, patates, domates, bezelye, havuç, şalgam, elma, brokoli, mısır nişastası ve bitkisel yağ içerir.

BEBELAC PIRASA HAVUÇ PATATES PÜRESİ

Bebeklerin 6. ayından sonra kullanılan ek besin alternatifidir. Havuç, patates, pırasa ve bitkisel yağ içerir. Zengin vitamin ve mineral desteğiyle bebeğinizin eksiksiz besler.

BEBELAC TAVUKLU TÜRLÜ

Bebeklerin 8. ayından sonra kullanılır. Bir kavanoz Bebelac Tavuklu Türlü, bebeğinizin günlük protein ihtiyacının yarısını karşılar. Havuç, patates, domates, tavuk eti, elma suyu, buğday nişastası, bitkisel yağ ve maydanoz içerir. Yapısındaki sebze pütürcükleriyle bebeğinizin pütürlü besinlere alışmasını, çiğnemeyi ve yutmayı öğrenmesini sağlar.

BEBELAC SÜTLAÇ

Bebeklerin 4. ayından sonra kullanılan Bebelac ürünüdür. Lezzetli bileşimi ile ek besine geçiş dönemine uygun bir üründür. Pirincin kolay hazmedilebilir özelliği sayesinde bebeğinizin zevkle tüketebileceği bir ara öğün alternatifidir.

BEBELAC BAHÇE MEYVELERİ

Bebeklerim 4. ayından itibaren kullanılan Bebelac ürünüdür.
Bebeğinizin günlük meyve ihtiyacını karşılar. Elma, kayısı, havuç ve üzüm suyu içerir. C vitamini ilavelidir.

BEBELAC ELMA ARMUT PÜRESİ

Bebeklerin 4. ayından sonra kullanılır. Bebeğinizin günlük meyve ihtiyacını karşılar.. Elma, armut, elma suyu, mısır nişastası ve C vitamini içerir.

BEBELAC HAVUÇ ELMA PÜRESİ

Bebeklerin 4. ayından sonra kullanılır. Havuç, elma, elma suyu ve C vitamini içerir. İshal döneminde kullanabileceğiniz ek besin alternatifidir.

BEBELAC ELMA ŞEFTALİ PÜRESİ

Bebeklerin 4. ayından sonra kullanılan meyve püresidir. Şeftali, elma ve pirinç içerir. Mamanın içinde bulunan meyve ve pirinçten gelen vitamin ve minerallerin yanısıra demir, kalsiyum ve C vitamini ilavelidir.

BEBELAC MUZLU MUHALLEBİ

Bebeklerin 6. ayından sonra kullanılan ek besin alternatifidir. Yoğurt, muz, portakal suyu, pirinç unu, bitkisel yağ ve C vitamini içerir. Bebeğiniz için zengin bir kalsiyum deposudur.

BEBELAC KAYISI ANANAS PÜRESİ

Bebeklerin 6. ayından sonra kullanılan ek besin alternatifidir. Yoğurt, ananas suyu, kayısı, pirinç unu, muz, bitkisel yağ ve C vitamini içerir. Bebeğinizin yeni tatlarla tanışmasını sağlar.

BEBELAC MEYVE SALATASI

Bebeklerin 6. ayından kullanılan meyve püresidir. Elma, şeftali, muz, üzüm suyu ve C vitamini içerir. Sindirimi kolay meyve içeriğine sahiptir ve çok lezzetlidir

BEBELAC BİSKÜVİLİ KAYISI ÜZÜM PÜRESİ

Bebeklerin 8. ayından sonra kullanılır. Üzüm suyu, elma parçacıkları, elma, şeftali, kayısı, bisküvi unu ve C vitamini içerir. Doyurucu içeriğiyle bebeklerin damak zevkine uygun tam bir ana öğündür. Yapısındaki meyve pütürcükleriyle bebeğinizin pütürlü besinlere alışmasını, çiğnemeyi ve yutmayı öğrenmesini sağlar.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj