• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ÜRÜNLERİMİZ
Site Haritası
FRİENDLY ORGANİK ÜRÜNLER
SLEPY ÇOCUK BEZLERİ
ROC ÇOCUK DİŞ MACUNLARI

Anasayfa


     APTAMİL CONFORMİL 1-2

   
Ürün Kodu : 3
Üretici : NUMİL GIDA
Fiyat : 38 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
GAZLI VE KABIZLIK SIKINTISI ÇEKEN BEBEKLER İÇİN ÖZEL MAMA
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Conformil 1

 

Anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda, doğumdan itibaren 6.ayın sonuna kadar, özellikle gazlı bebekler için kullanılabilen başlangıç mamasıdır.

Bebekler ilk aylarında sindirim sistemlerinin olgunlaşmamış olması nedeniyle karında şişkinlik, gaz sancısı, kabızlık ve kusma gibi basit sindirim problemleri ile karşılaşabilirler. Aptamil Conformil 1 bu basit sindirim sistemi sorunlarının giderilmesine yardımcı olur, bebeğin büyüme ve gelişmesini sağlar.
Aptamil Conformil 1, IMMUNOFORTIS, Nükleotid ve LCP ilavesi ile anne sütüne yakın adapte başlangıç mamasıdır.

Aptamil Conformil 1'in 300 gr'lık 1 ürün boyu bulunmaktadır.

IMMUNOFORTIS:
Aptamil Conformil 1, IMMUNOFORTIS ilavesiyle bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak destekler. Özel patentli prebiyotik lif karışımı olan IMMUNOFORTIS anne sütündeki prebiyotik lif karışımı esas alınarak hazırlanmıştır. Sadece Aptamil’de bulunan IMMUNOFORTIS, bilimsel olarak klinik araştırmalardan geçmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca; içerdiği bu lifler ile sayesinde sindirimi kolaydır, yumuşak ve doğal bir dışkılama sağlar.

Nükleotid:

Anne sütünde de bulunan Nükleotidleri içerir. Nükleotidler hücre bölünmesinde ve protein sentezinde görevli DNA ve RNA’ların yapıtaşlarıdır. Bağışıklık sistemi üzerinde, LCP sentezinde ve sindirim sisteminde etkilidir.

LCP:
Aptamil Conformil 1, geliştirilmiş LCP içeriğine sahiptir; bu içeriğiyle bebeğinizin göz; zihinsel ve sinirsel gelişimini sağlar.

Gaz sancısı, kolik, kabızlık ve diğer sindirim problemlerini gidermek için Milupa tarafından geliştirilen Aptamil Conformil 1, arttırılmış B(beta) pozisyonundaki palmitik asit içeriği, hidrolize edilmiş protein, azaltılmış laktoz içeriği ve arttırılmış yoğunluğu ile sindirim problemlerini çözen bir üründür.
Proteinler bebekler için temel besinlerdir fakat bazı bebekler proteinlere hassas olabilirler. Aptamil Conformil 1'deki proteinler daha kolay sindirilmesi için ufalanmıştır ve bebeğinizde kolik şikayetlerine yol açmaz. Bütün sütlerde laktoz vardır ve bebekler bunu sindirebilir. Fakat bazı kolik bebekler laktozu sindirirken zorlanır. Bu nedenle Aptamil Conformil'deki laktoz azaltılmış, sindirim sistemine yardımcı olacak şekilde düzenlenmiştir. Aptamil Conformil 1 daha yoğun bir formüle sahiptir. Bu nedenle bebeğiniz beslenirken daha eşit miktarda alır ve daha az hava yutar. Bu da geri çıkartma problemini önleyebilir.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj