• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ÜRÜNLERİMİZ
Site Haritası
FRİENDLY ORGANİK ÜRÜNLER
SLEPY ÇOCUK BEZLERİ
ROC ÇOCUK DİŞ MACUNLARI

Anasayfa


     Lansinoh HPA® Lanolin 40 gr

   
Ürün Kodu : 10
Üretici : lansinoh
Fiyat : 48 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Lanolin emziren annelerde ağrıyan, çatlamış meme uçlarının ağrısını dindirmeye ve korumaya yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiştir
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Lansinoh HPA® Lanolin, dünyanın en güvenli ve en saf lanolinini elde etmek için benzersiz bir işlemle rafine edilmiş, son derece saf yapıda lanolindir. Lansinoh HPA®Lanolin emziren annelerde ağrıyan, çatlamış meme uçlarının ağrısını dindirmeye ve korumaya yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiştir.

Meme ucu ağrısı genellikle bebeğin memeye rahatsız bir biçimde tutunmasından kaynaklanabilmektedir. Bu süreçte Lansinoh HPA® Lanolin meme uçlarınızın ağrısını dindirmeye ve korumaya yardımcı olur. 

Lansinoh HPA® Lanolin en güvenli ve en saf meme ucu kremidir ve tamamen hipoalerjeniktir. Lansinoh HPA®Lanolin, İngiliz Alerji Vakfının onayını almayı başarmış tek lanolin ürünüdür.

 

 

Kullanım şekli:

    • Her emzirmeden sonra ya da gerekiyorsa daha sık Lansinoh HPA® Lanolin uygulayınız.
    • Temiz bir bezle meme uçlarınızı kurulayın. Kurutmak için saç kurutma makinesi kullanmayın.
    • Temiz elinizle, tüpü sıkarak bezelye büyüklüğünde bir parça Lansinoh HPA® Lanolin alın ve parmaklarınızın arasında yumuşatın. Meme ucunun tamamını kapsayacak şekilde dikkatlice uygulayın. Gerekiyorsa, tek kullanımlık emzirme pedinin ortasına da az miktarda uygulayabilirsiniz.
    • Tüpü oda sıcaklığında saklayınız. Sıcaklık ne kadar yüksekse ürünü uygulamak o denli kolay olacaktır.

Duş alırken ya da banyo yaparken meme uçlarını ılık suyla durulayın. Meme ucu bölgesinde duş jeli ya da sabun kullanılması tavsiye edilmemektedir

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj