• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ÜRÜNLERİMİZ
Site Haritası
FRİENDLY ORGANİK ÜRÜNLER
SLEPY ÇOCUK BEZLERİ
ROC ÇOCUK DİŞ MACUNLARI

Anasayfa


     Evolvia Bebek Maması No:2 800 gr

   
Ürün Kodu : 03
Üretici : MONTERO
Fiyat : 90 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Evolvia NutriPRO 2, bebeklerde 6.aydan itibaren kullanılmak üzere formüle edilmiş devam sütüdür
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

ÖZELLİKLER

Evolvia NutriPRO 2, bebeklerde 6.aydan itibaren kullanılmak üzere formüle edilmiş devam sütüdür.
Evolvia NutriPRO 2 formülü çocukların beslenmesi ile ilgili en son araştırma bulgularını ve yiyecek teknolojisindeki en yeni gelişimleri harmanlayan yeni ve eşsiz bir bileşimdir. Formülü işlevsel ve besin profili açısından insan sütüne benzer olup yenidoğan bebeklerde içeriğindeki sinbiyotik, LCPUFA ve alfa-laktalbumin ile bağışıklık sistemini güçlendirir, beyin ve göz gelişimini destekler, büyümeye ve gelişmeye katkı sağlar.

İÇİNDEKİLER

Yağsız süt, laktoz, bitkisel yağlar (hurma yağı, hurma çekirdeği yağı, kanola yağı, ayçiçek yağı, oleik asitçe zengin ayçiçek yağı, araşidonik asitçe (AA) zengin yağ), whey (peyniraltı suyu) proteini (alfa laktoalbumin ile zenginleştirilmiş), prebiyotik lifler (kısa ve uzun zincirli fruktooligosakkaritler), maltodestrin, mineraller (sitrik asidin potasyum tuzları, ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, sodyum sitrat, kalsiyum hidroksit, kalsiyum klorür, kalsiyum karbonat, sitrik asidin magnezyum tuzları, demir (II) sülfat, bakır sülfat, mangan sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit), emülgatör (soya lesitini (E 322)), vitamin kompleksi (vitamin C, vitamin E, niasin, kalsiyum-D-pantotenat, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, folik asit, vitamin K, biyotin, vitamin D, vitamin B12), kolin, taurin, inositol, nükleotidler (sitidin-5’-monofosfat, üridin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, adenozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, inozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, guanozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu), antioksidanlar (tokoferolce zengin ekstrakt (E 306) ve L-askorbil palmitat (E 304[i])), L-karnitin, probiyotikler (B. infantis ve L. rhamnosus).

BESLENME ÖNERİSİ

Çocuk doktoru tarafından aksi belirtilmediği sürece: 
Evolvia NutriPRO 2: Her 30 ml suya bir dolu ölçek toz formül (Bir ölçek yaklaşık 4.8 g toz mama içerir.)
 
Standart Beslenme Tablosu
YaşÖlçek (4,8 g)Kaynatılmış Ilık Su (ml)Günlük Verilmesi Gereken Öğün Sayısı
6.aydan sonra82404

Evolvia NutriPRO Bebek Maması formülü bebek ve çocukların beslenmesi ile ilgili eşsiz bir formüldür. Formülü beyin ve göz gelişimini destekler, büyümeye ve gelişmeye katkı sağlar.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj