• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ÜRÜNLERİMİZ
Site Haritası
FRİENDLY ORGANİK ÜRÜNLER
SLEPY ÇOCUK BEZLERİ
ROC ÇOCUK DİŞ MACUNLARI

Anasayfa


     EVOLVİA 400 gr DEVAM SÜTLERİ 1,2,3

   
Ürün Kodu : 05
Üretici : SANOVEL (MONTERO)
Fiyat : 60 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Yağsız süt, laktoz, bitkisel yağlar (hurma yağı, hurma çekirdeği yağı, kanola yağı, ayçiçek yağı, oleik asitçe zengin ayçiçek yağı, araşidonik asitçe
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Evolvia Bebek Maması Özellikleri

Yağsız süt, laktoz, bitkisel yağlar (hurma yağı, hurma çekirdeği yağı, kanola yağı, ayçiçek yağı, oleik asitçe zengin ayçiçek yağı, araşidonik asitçe (AA) zengin yağ), whey (peyniraltı suyu) proteini (alfa laktoalbumin ile zenginleştirilmiş), prebiyotik lifler (kısa ve uzun zincirli fruktooligosakkaritler), maltodestrin, mineraller (sitrik asidin potasyum tuzları, ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, sodyum sitrat, kalsiyum hidroksit, kalsiyum klorür, kalsiyum karbonat, sitrik asidin magnezyum tuzları, demir (II) sülfat, bakır sülfat, mangan sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit), emülgatör (soya lesitini (E 322)), balık yağı (DHA kaynağı), vitamin kompleksi (vitamin C, vitamin E, niasin, kalsiyum-D-pantotenat, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, folik asit, vitamin K, biyotin, vitamin D, vitamin B12), kolin, taurin, inositol, nükleotidler (sitidin-5’-monofosfat, üridin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, adenozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, inozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, guanozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu), antioksidanlar (tokoferolce zengin ekstrakt (E 306) ve L-askorbil palmitat (E 304[i])), L-karnitin, probiyotikler (B. infantis ve L. rhamnosus).

Evolvia Bebek Maması Beslenme Önerisi

Çocuk doktoru tarafından aksi belirtilmediği sürece: Evolvia NutriPRO 1: Her 30 ml suya bir dolu ölçek toz formül (Bir ölçek yaklaşık 4.5 g toz mama içerir.
Standart Beslenme Tablosu
YaşÖlçek (4,5 g)Kaynatılmış Ilık Su (ml)Günlük Verilmesi Gereken Öğün Sayısı
1 - 2 hafta3906
3 -4 hafta41206
2 ay51506
3 ay61805
4 ay72105
GLUTEN İÇERMEZ.

Evolvia NutriPRO Bebek Maması formülü bebek ve çocukların beslenmesi ile ilgili eşsiz bir formüldür. Formülü beyin ve göz gelişimini destekler, büyümeye ve gelişmeye katkı sağlar.

Evolvia bebek maması kullanımı detayları yakında detaylı olarak sayfamızda açıklanacaktır.
Evolvia bebek mamaları hakkında yorumları okumak için ürün detaylarına bakabilirsiniz.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj